Genel 10 KASIM 2010 / 14:39

Profesyonellerin yolu bir gün bu merkeze düşebilir

HP ve Avnet Technology Solutions işbirliğiyle HP iş istasyonlarının kullanıldığı performans merkezi bugün açıldı.

HP ve Avnet Technology Solutions işbirliğiyle HP iş istasyonlarının kullanıldığı performans merkezi bugün açıldı.


HP, Avnet Technology Solutions ile yaptığı işbirliği kapsamında HP-Avnet İş İstasyonları Performans Merkezi’ni 10 Kasım tarihinde hizmete açtı.

Avnet Technology Solutions Genel Merkez’i içerisinde yer alan HP-Avnet İş İstasyonları Performans Merkezi’nin açılışı HP Ortadoğu Akdeniz ve Afrika İş İstasyonu ve İnce İstemciler İş Geliştirme Müdürü Nikolaos Samiotis, HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık ve Avnet HP Kurumsal Çözümler Bölüm Müdürü Yıldız Altun Parlak ile gerçekleşti.

Türkiye’de HP açısından bir ilk olarak nitelendirilen bu merkezde müşteriler bir bilgisayardan çok daha fazlasını sunan HP iş istasyonları üzerinde geliştirdikleri ürünleri test edip, deneme fırsatı bulabilecekler. Mimarlık, görsel sanatlar, tasarım, mühendislik ve üretim alanlarında proje, uygulama ya da ürün geliştiren müşteriler ücretsiz olarak bu merkezden faydalanabilecek.

HP ve Avnet Technology Solutions, bu merkezde yüksek teknoloji ile çalışmak ve ürünlerini istedikleri yazılımla test etmeyi isteyen müşterileri hedefliyor. İş istasyonuna ihtiyaç duyan mimarlar, tasarımcılar, grafikerler ve mühendisler bu çözüm odasında kendi yazılımlarını yükleyip projelerini tamamlama fırsatı bulabilecek.

“Türkiye iş istasyonlarının önemini biliyor”

HP Ortadoğu Akdeniz ve Afrika İş İstasyonu ve İnce İstemciler İş Geliştirme Müdürü Nikolaos Samiotis açılışa ilişkin olarak; “İş istasyonuna ihtiyaç duyan her profesyonel burada kendi yazılımını yükleyip ister 3 saat isterse 3 gün burada çalışma şansına sahip olacak. Bunun için sadece önceden merkezle irtibata geçilmesi yeterli olacak. Türkiye iş istasyonlarının önemini bilen bir ülke, bu anlamda rol model olabilir” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun