Genel 20 MAYIS 2010 / 07:38

Probil ekibi "bir şeyle herşeyi değiştirmek" istiyor

Probil Amatör Tiyatro Topluluğu, TOÇEV yararına oyun sergilemeye hazırlanıyor.

Probil Amatör Tiyatro Topluluğu, TOÇEV yararına oyun sergilemeye hazırlanıyor.


"Bir arada Olmak ya da Olmamak" diyerek yola çıkan Probil ekibi, Müjdat Gezen ve Kandemir Konduk'un yazdıkları "Artiz Mektebi" adlı oyununu TOÇEV yararına Afife Jale Sahnesi'nde sergilemeye hazırlanıyor.

Oyun davetiyelerinin geliri ile Toçev'in "Bir Şey Değişir Her Şey Değişir" kampanyası dahilinde, maddi imkansızlıklarla uzak coğrafyalarda eğitim almaya çalışan çocukların eğitim ihtiyaçları karşılanacak. Tiyatro oyuncusu ve bir TOÇEV gönüllüsü olan Hakan Bilgin yönetmenliğinde hazırlanan oyunun oyuncuları arasında Probil ve iştirak şirketi çalışanları yanı sıra Probil müşterisi Intertech'in çalışanları da var.

Tiyatro sevgisi, disiplin ve azim ile amatör ruhun cesareti birleşince sahneye çıkmaya karar verdiklerini söyleyen Probil Amatör Tiyatro Topluluğu ekibi, çözüm müdürleri, satış temsilcileri, mühendisler, pazarlama müdürü, avukat, CFO, Genel Müdür ve danışmanlardan oluşuyor.

26 Mayıs ile 1-2 Haziran 2010 tarihlerinde Ortaköy Kültür Merkezi Afife Jale Sahnesi'nde sergilenecek oyunun gelirleri TOÇEV'e bağışlanacak.