Genel 28 EKİM 2009 / 09:03

Probil 20 yaşında

1989 yılında kurulan, Türkiye'nin bağımsız bilişim ve telekom teknolojileri çözüm grubu Probil, sektördeki 20. yılını kutladı.

1989 yılında kurulan, Türkiye'nin bağımsız bilişim ve telekom teknolojileri çözüm grubu Probil, sektördeki 20. yılını kutladı.


Probil ve grup şirketlerinin çalışanları, 17 Ekim 2009 Cumartesi gecesi Otto Santral İstanbul'da bir araya gelerek 20.yıl coşkusu yaşadı.

Probil'in Grup Şirketleri CEO'su Mehmet Ali Tombalak, Probil'in 20 yılını değerlendirdiği konuşmasında, "Bugün sektörde yenilikçi ve güvenilir bir çözüm ortağı olarak tanınıyor olmaktan gurur duyuyoruz. Bizi bugünlere getiren en önemli değer, yıllar içinde oluşturduğumuz ve sürdürmeyi başarabildiğimiz güvene dayalı ilişkilerdir. Bunun yanında aldığımız vizyoner kararlar, gerçekleştirdiğimiz sayısız ilkler ve müşterilerimize değer katan projelerimiz bugünlere gelmemizdeki en önemli etkenlerdir. Probil'de bugüne kadar hep işini seven, en iyiyi yapmak için çaba gösteren ve tutkuyla çalışan bir ekiple yürümeye özen gösterdik. Yirmi yıllık geçmişimize baktığımızda bugün bizimle beraber olan veya olmayan çok değerli yüzlerce arkadaşımı hatırlıyorum. Bu arkadaşlarımızın katkılarıyla, emekleriyle bugüne ulaştık. Emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum. Şu anda iştiraklerimizle beraber 450 kişilik bir güçle yolumuza devam ediyoruz. Geçtiğimiz dönemde, ülkemizde yaşanan her türlü kriz ortamında dahi müşterilerimize en iyi hizmeti verebildiğimizi kanıtladık. Müşterilerimizin her zaman her şeyden önemli olduğu gerçeğini hiç unutmadık. Pazardaki birçok firma zor zamanlar geçirirken, bizler birçok yabancı şirket arasında, bağımsız ve yerel kalan nadir şirketlerden biri olarak pozisyonumuzu koruyarak büyüyoruz." dedi.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun