Genel 12 NİSAN 2010 / 13:03

Princo'ya yeni dağıtıcı

DataStar, Princo'nun Türkiye dağıtıcısı oldu.

DataStar, Princo'nun Türkiye dağıtıcısı oldu.


DataStar, başta CD ve DVD olmak üzere medya ürünleri üreticisi olan Princo'nun Türkiye dağıtıcısı oldu. Şirket öncelikle Princo markalı yazılabilir CD ve DVD'lerin ithalat ve satışına başladı.

Bilgi teknolojileri sektöründe dağıtım firması olan DataStar, Princo ile yaptığı anlaşma ile pazarda daha büyük bir pay elde etmeyi hedefliyor.

DataStar Ürün Müdürü Ali Dinçer, Princo'nun medya ürünleri alanında çok güçlü bir üretici olduğunu belirterek, "Avrupa pazarında bu alanda lider konumda olan Princo ürünlerini kanalımıza ve onlar aracılığıyla tüketicilere sunuyoruz. Böylece ürün yelpazemizde eksik kalan bir grubu da tamamlamış oluyoruz" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun