Genel 01 EKİM 2012 / 10:15

PretonSaver ile ofisler hem ekonomik hem çevreci

PretonSaver ile ofisler hem ekonomik hem çevreci

Bestcom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri tarafından Türkiye ye getirilen PretonSaver, özel algoritması sayesinde yazıcılar tasarruflu baskılar almaya yardımcı olurken çevreyi koruyor. Çevreci BT ve Çevreci Ofis gibi kavramların önem kazandığı günümüzde, Bestcom yazıcılar için hem çevreci, hem ekonomik hem de merkezi yönetim ve raporlama avantajları sağlayan PretonSaver yazılımıyla fark yaratmayı hedefliyor.

Yazılım, geliştirilen özel algoritma sayesinde çıktısını alacağınız dokümanlarda üst üste gelen yazıcı piksellerini bularak bunları ayıklıyor. Bu ayıklama metin, resim ya da grafik için farklı tasarruf oranlarında yapılabilirken bu sayede yüzde 35'ten yüzde 70'e kadar çıktı kalitesinden ödün vermeksizin tasarruf edilebiliyor.

Bu sistemle hem lazer hem mürekkep püskürtmeli yazıcılarda toner ve kartuş tüketimini neredeyse yarı yarıya azalarak çevreye verilen zarar en aza iniyor.

PretonSaver, dünyanın önemli kamu ve özel kuruluşlarının yanında ülkemizde İstanbul Menkul Kıymetler Borsası gibi saygın kuruluşlar tarafından tercih ediliyor.

Detaylı bilgiyi www.pretontr.com adresinde bulabilirsiniz.
ETİKETLER : bestcom PretonSaver
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun