Genel 28 OCAK 2010 / 11:01

PQI'ın harici diskleri renklendi

DataStar, PQI'nın kırmızı ve mavi renk seçeneklerine sahip yeni taşınabilir harici diskinin satışına başladı.

DataStar, PQI'nın kırmızı ve mavi renk seçeneklerine sahip yeni taşınabilir harici diskinin satışına başladı.


Bellek üreticilerinden PQI'ın Türkiye'deki distribütörü DataStar, PQI H560 model yeni taşınabilir harici diskin satışına başladı. 500GB kapasiteli ve sadece 2.5 inç kalınlığında olan yeni model kırmızı ve mavi renk seçeneği ile sunuluyor.

Titreşim ve şoka karşı korumalı olan PQI H560 harici disk, şifreleme özelliğiyle veri güvenliği konusunda da çözüm sunuyor. Kullanımı çok basit olan üründe, tek bir düğme ile yedekleme yapmak mümkün. Her yere rahatlıkla taşınabilen, USB kablosu üzerinde takılı olan ürünün fiyatı 119 USD + KDV.

DataStar, bu yeni modelin yanı sıra PQI'ın 320GB'tan 640GB'a kadar farklı kapasitelerde ve siyah ya da beyaz kasalı modellerini de 75 USD'den başlayan fiyatlarla portföyünde bulunduruyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun