Genel 05 NİSAN 2012 / 14:16

POS cihazları ATM'ye dönüşüyor

Visa’nın yaygınlaştırdığı POS Para uygulamasıyla, Yapı Kredi müşterileri Visa logolu TLcard’ları ile anlaşmalı mağazalardan yaptıkları alışverişler sırasında para çekme işlemi de yapabilecekler. 

POS Para sistemi adındaki uygulamayla, Yapı Kredi müşterileri Carrefour, DIA, D&R, Kiler ve Real mağazalarından Visa logolu TLcard’ları ile en az 10 liralık alışveriş yaparak, bu mağazaların POS cihazlarını ATM olarak kullanabilecekler. Günlük işlem adedi sınırlaması olmayan uygulama, müşterilere 10 ve 10'un katlarını çekebilme imkanı tanıyor. Tek işlemde en fazla 100 liralık işlem yapabilecek müşteriler, uygulama sayesinde zamandan da tasarruf edebilme imkanı yakalayacaklar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun