Genel 20 MAYIS 2010 / 12:25

Polycom ve HP işbirliği işletmelerin işine yarayacak

Polycom, HP ile Görsel ve Tümleşik İletişim Çözümleri için küresel anlaşma imzaladı.

Polycom, HP ile Görsel ve Tümleşik İletişim Çözümleri için küresel anlaşma imzaladı.


Televarlık, video ve sesli iletişim çözümlerinde hizmet veren Polycom, HP'nin ortak pazarlama faaliyetleri ve gelecekte ortak teknoloji geliştirme çalışmalarını yürütmek dahil, Polycom'un tüm ses ve video teknolojileri portföyünü satması için geniş kapsamlı bir küresel anlaşma imzaladığını duyurdu.

Polycom'un tümleşik iletişim ve bağımsız kullanım için hazırladığı video ile ses çözümleri HP tarafından HP'nin Tümleşik İletişim ve İşbirliği Hizmetleri portföyü altında satılacak ve bu çözümlerin kurulumunu da yine HP yapacak. HP ile yapılan anlaşma, işletmelerin HP'nin BT alanında sahip olduğu deneyimden yararlanmasını sağlayacak.

Bu anlaşmanın müşterilerle Avaya ve Microsoft gibi tümleşik iletişim sağlayıcılarının ilişkisini daha ileri bir seviyeye taşıyacağı öngörülüyor. Polycom'un Avaya ile Microsoft'un tümleşik iletişim sistemleri için bütünleşik ses ve video çözümlerinin yanı sıra yine kısa bir sürü önce kullanıma sunulan Microsoft Office Communications Server "14. Dalga" ile çalışan Polycom VoIP telefonlarına yönelik genişletilmiş bir portföyü bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun