Genel 22 ŞUBAT 2010 / 13:12

Polisan bayilerini tek merkezden yönetiyor

Polisan, WebGate Portal çözümü ile bayilerini internet üzerinde biraraya getiriyor.

Polisan, WebGate Portal çözümü ile bayilerini internet üzerinde biraraya getiriyor.


SAP'nin Gold Partner'ı olan MBIS, Polisan'ın teknoloji altyapısını yeniliyor ve Polisan'a özel bir portal kuruluyor. SAP çözümleri ile bütünleşik çalışabilen WebGate sayesinde, Polisan bayilerini tek çatı altında topluyor.

Polisan projesi kapsamında öncelikli olarak bayilerden siparişlerin alınması ve bayilerin cari hareketlerinin, ekstre listelerinin internet üzerinden yönetilmesi hedeflendi. Polisan'ın uyguladığı kampanyaların web üzerinden bayilerce takip edilebilmesi ve bu kampanyalara ait dokümanların, broşürlerin web üzerinden yayınlanması sağlandı. Bayilerle ilgili anketler, Polisan Holding ile ilgili çeşitli etkinlik, haber ve duyurular WebGate üzerinden yönetilebilir hale getirildi.

Projenin finans kısmında ise bayiler mutabakat işlemleri için borç bakiye bilgilerini online olarak kendileri sorgulayabiliyor. Ayrıca satış, sevkiyat ve finans raporları ile bayilere satın alma alışkanlıkları ile ilgili bilgi veriliyor. Polisan'da bayilerden ve satış-pazarlama departmanından gelecek olan ihtiyaç ve taleplere göre portalin özellikleri daha da geliştirilebilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun