Genel 10 KASIM 2009 / 09:18

Pioneer yolunuzu bulsun siz eğlenin

Pioneer AVIC-F910BT'nin geliştirilmiş birçok özelliği ile otomobilinizde eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Pioneer AVIC-F910BT'nin geliştirilmiş birçok özelliği ile otomobilinizde eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.


NavGate AVIC-F910BT navigasyon sistemi 2GB'lık hafızasında tüm Avrupa haritasını; 44 ülke ve 9 milyon 175 bin km yol bilgisini, 1.7 milyon ilgi noktası ile iki binden fazla 3 boyutlu yer işaretini, sesli yönlendirmeyi ve trafik mesaj servisini barındırıyor. GPS sinyalinin zayıf olduğu koşullarda ise akıllı teknolojiler ile doğru yönlendirmeyi sağlıyor. Kişileştirilmiş POI (ilgi çekici noktalar) ve sürüş raporu için NavGate Feeds PC uygulaması ile tercih ettiğiniz adresleri, kendi kişisel müzik listenizi, telefon rehberinizi kaydederek özelleştirebilirsiniz. İnternet üzerindeki Google Maps harita hizmetini kullanarak ilginizi çeken yerlerin bilgilerini SD kartı veya USB hafıza çubuğu ile NavGate ünitenize transfer edebilir, daha sonra bu noktaları POI olarak kullanabilirsiniz.

NavGate AVIC-F910BT, güçlü işlemcisi ile geniş multimedya ve iletişim opsiyonları da sunuyor. Entegre DVD oynatıcı, navigasyon sırasında dahi, DivX, MP3 ve WMA içeren DVD ve CD'lerinizi okuyabiliyor.

NavGate AVIC-F910BT'nin geniş kapsamlı bağlantı seçenekleri bir arka kamera bağlantısını destekleyerek park işlemini son derece kolaylaştırıyor. Harita bilgilerinin kopyalanmasına karşı koruma sağlayan cihazın satış fiyatı ise 2869 TL.

www.pioneer.com.tr