Genel 16 HAZİRAN 2010 / 11:58

Pioneer araç içi navigasyona el attı

Yani çoktan atmıştı atmaya da, şimdi yeni bir model çıkardığı haberi geldi.

Yani çoktan atmıştı atmaya da, şimdi yeni bir model çıkardığı haberi geldi.


Pioneer Bluetooth ve multimedya özelliklerine sahip AVIC-F20BT navigasyon cihazını duyurdu. iPod ve iPhone ile birlikte çalışabilen AVIC-F20BT, uzun yolculukları daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.

Avic-F20BT, basit kumandaları ve kullanıcı dostu arayüzüyle navigasyon ve araç içi eğlence sistemini bir arada sunmak üzere geliştirilmiş. 2 ve 3 boyutlu navigasyon özelliği bulunan Avic-F20BT, Bluetooth özelliği ile cep telefonu kiti olarak kullanılabiliyor ve 5 farklı kullanıcıya ait telefonla senkronize olabiliyor. Aygıt her kullanıcı için 1000 kişilik telefon kayıtlarını da hafızasında tutabiliyor.

Ön arka ve sub olmak üzere 3 amfi çıkışına sahip Avic-F20BT'nin görüntü aktarımı yapmak üzere iki adet girişi de mevcut. Otomobilde önde ve arkada farklı multi medya öğelerinin yürütülmesine imkan tanıyan cihaz, aynı zamanda geri görüş kamerası, USB Bellek ve SD Kart girişi bünyesinde bulunduruyor.

Navigasyon hafızasında 44 Avrupa ülkesinin haritasını barındıran Pioneer Avic-F20BT'de 6 milyon önemli noktanın adresi bulunuyor. Aygıt yol tarifini ses komutlarıyla bildirirken, ses tanıma özelliğiyle 6 dilde sesli komut alabiliyor.

Ürün Türkiye'de 4.569 TL'den satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun