Genel 14 KASIM 2009 / 07:16

Philips tıraşa yenilik getirdi

Her sabah tıraş olmak için uykusundan fedakarlık edenlere Philips'ten etkili bir çözüm geliyor.

Her sabah tıraş olmak için uykusundan fedakarlık edenlere Philips'ten etkili bir çözüm geliyor.


Philips Nivea For Men tıraş makinesi, ciltte oluşan tahriş ve kurumalara son veriyor. Cilt sağlığını koruyan, zahmetsiz ve pürüzsüz bir tıraş keyfi sunan tıraş makinesi, gelişmiş tasarımı ve tıraş başlıkları ile mükemmel bir tıraş deneyimi sunuyor. Philips Nivea For Men tıraş kremi formülünde bulunan Doğal Microtec formulü, cildin hızlı nemlenmesini ve muhteşem bir ferahlık kazanmasını sağlıyor.

Yeni Philips Nivea For Men tıraş makinesi, tıraş kremini doğrudan makinenin içerisine boşaltmaya olanak tanıyan mekanizması ile de kullanım kolaylığı sunuyor. Geliştirilmiş ergonomik tasarımı sayesinde avuç içine rahatlıkla sığan tıraş makinesi su geçirmez özelliği ile duş esnasında da kullanılıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun