Genel 06 EYLÜL 2013 / 07:16

Philips'ten iki yeni Ultra HD TV

Philips  Berlin'deki  Ifa Fuarı'nda 9000 serisindeki iki yeni Ultra HD TV’nin tanıtımını gerçekleştirdi.

Philips 9000 serisi, üç taraflı Ambilight özelliğine sahip, 65inç ve 84inç ekran boyutlarına sahip iki Ultra HD TV'den oluşuyor. Seri, EISA tarafından 2013-2014 yılının en iyi Ultra HD TV’si ödülünü almıştı

Full HD çözünürlüğünün UHD kalitesine yükseltilmesi
9000 serisinde resim kalitesi, sekiz milyondan fazla piksel içeren üst düzey bir panel ve bir Ultra Piksel HD görüntü işleme teknolojisinin güçlerinin birleşimini temel alıyor. Görüntü işleme teknolojisi; UHD setlerinin güçlü resim zenginleştirme özelliklerini verimli bir şekilde yönetiyor.
Ayrıca 8 milyon veya daha fazla pikselle çekilen profesyonel fotoğraflar, çevrimiçi haritalar veya videoların doğal 4K içeriği UHD TV ekranında görüntüleyebiliyor. Ultra Piksel HD Motorunun gücü ile birlikte 900Hz özelliğine sahip paneller tarafından sağlanan hareket keskinliği, Philips UHD TV'ler üzerinde kaynaktan bağımsız olarak doğal ve net bir resim hareketi sağlıyor.
Entergre klavye
Yeni bulut tabanlı Smart TV hizmetleriyle de uyumlu. Philips 9000 serisi Ultra HD TV'ler, metin girişini kolaylaştırmak amacıyla entegre tam klavyeli uzaktan kumandalar ile birlikte veriliyor. Bir işaretleme uygulaması kullanıcıların uygulamaları ana ekrandan kolaylıkla seçmesine ve menüler ve web sitelerinde gezinmesine olanak sağlıyor.
Buluttaki içeriklere erişim
Philips 9000 serisi Ultra HD TV'ler, Wi-fi Miracast ve SimplyShare özelliklerini destekleyerek tüketicinin akıllı cihazlarında depolanan fotoğraflar ve videolara kolay erişim olanağı tanıyor. Her iki uygulama da kullanıcıların, içeriklerini akıllı telefonlarından büyük Ultra HD TV ekranına aktarmalarına olanak sağlıyor.
Yerleşik Wi-Fi; akıllı telefonlar, tabletler ve diz üstü bilgisayarlarınızı evin her yerinde kablosuz olarak sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Gerçek zamanlı çözünürlük yükseltme, bağlı cihazlardan Ultra HD TV'lere aktarılan içeriğin resim kalitesini yükseltiyor. İçeriği diğer ekranlara aktarmak için yeni Philips Ultra HD TV'ler, Wi-Fi Akıllı Ekran ve Multi-Room görüntüleme özelliklerinden faydalanıyor.

65PFL9708 için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 18999 TL ve 84PFL9708 için 42999 TL olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun