Genel 07 ARALIK 2009 / 13:24

Philips'ten görüntüye net dokunuş

Gelişmiş Philips teknolojisi ile üretilen 46 PFL9704 LCD TV, 46" görüntü netliği ile hareket ve kontrast konusunda tam bir performans sunuyor.

Gelişmiş Philips teknolojisi ile üretilen 46 PFL9704 LCD TV, 46" görüntü netliği ile hareket ve kontrast konusunda tam bir performans sunuyor.


46PFL9704 LCD TV, LED Pro arka alan aydınlatma teknolojisi, görüntü netliği, hareket ve kontrast konusunda LCD teknolojisinin son yeniliklerini sergiliyor. Ayrıca Net TV, Perfect Pixel HD motoru, Mükemmel Doğal Görüntü özelliği ile internet bağlantısı ve çarpıcı Ambilight Spectra özelliği de dahil, diğer çığır açan Philips teknolojilerini de bünyesinde barındırıyor.

Philips'in Perfect Natural Motion düzeltme sistemi sayesinde dikey hareketli sahnelerde dahi detay netliği atlanmıyor. Philips'in özgün Setup Assistant'ı en sevdiğiniz görüntü ayarlarınızı bulmayı kolaylaştırıyor ve bu ayarlar online internet kullanımı için de kullanım kolaylığı sunuyor. Bazı yararlı web siteleri önden yüklenmiş, ancak tüm interneti taradıktan sonra favori sitelerinizi kısayol ikonları şeklinde kaydedebiliyorsunuz. Bir USB bağlantısıyla ya da DLNA ile kendi ortam dosyalarınızı bilgisayarınızdan, ortam sunucunuzdan ya da hafıza kartınızdan ekrana getirebiliyorsunuz. Philips 46PFL9704 LCD TV 6.999 TL fiyatla satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun