Genel 04 ARALIK 2009 / 14:11

Philips'ten evde sinema keyfi

Gelişmiş Philips teknolojisi ile üretilen Philips Blu-ray oynatıcılı ev sinema sistemleri ailesinin yeni üyesi HTS7200, zarif tasarımıyla dikkat çekiyor.

Gelişmiş Philips teknolojisi ile üretilen Philips Blu-ray oynatıcılı ev sinema sistemleri ailesinin yeni üyesi HTS7200, zarif tasarımıyla dikkat çekiyor.


Mükemmel görüntü kalitesinin yanı sıra Dolby Virtual hoparlörleriyle gerçek surround ses sunan HTS7200 HD ev sinema sistemi, sinemanın büyüsünü evinize taşıyor.

Philips HTS7200 ev sinema sisteminin DTS-HD gelişmiş dijital çıkış ve Dolby TrueHD özelliği, orjinal stüdyo kaydında yer alan sesleri duymanızı sağlayarak yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlıyor. HTS7200, yüksek kaliteli Dolby Virtual hoparlörleri ve FullSound teknolojisi sayesinde, MP3'leri CD kalitesinde dinlemenizi sağlıyor ve gerçek surround ses sunuyor.

Philips HTS7200'ün Deep Color özelliği, doğal dünyayı TV ekranınızda yeniden oluşturarak gerçek hayatta karşınıza çıkan milyonlarca rengi ayağınıza getiriyor. Philips HTS7200 ev sinema sistemi, BD-Live teknolojisi ile Blu-ray disk oynatıcınızı internete bağlayarak güncel olayları takip etmenizi sağlarken, canlı sohbetler, oyun ve çevrimiçi alışveriş gibi heyecan verici özellikleriyle ev eğlencesine tamamen yeni bir boyut kazandıyor.

Şık tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlayan Philips HTS7200 ev sinema sistemi, 1.299,90 TL fiyatla satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun