Genel 16 EKİM 2009 / 10:59

Philips'ten aydınlatmada yenilik

Philips, LED teknolojisinde öncülük ettiği yeni ampul serisini tüketicinin beğenisine sunuyor.

Philips, LED teknolojisinde öncülük ettiği yeni ampul serisini tüketicinin beğenisine sunuyor.


Philips'in yeni LED ampul serisi teknolojisinin yanı sıra şık dizaynıyla da dikkat çekiyor. Philips LED ampul serisi, parlak ışığı sayesinde dikkati uzun süre koruyarak karmaşık görevlerin kolaylıkla tamamlanmasında yardımcı oluyor.

Hem genel aydınlatma hem de ambiyans yaratmak için kullanılabilen yeni ampul serisindeki ürünler, standart çanak halojen ampuller ve geleneksel ampullerle karşılaştırıldığında yüzde 90'a varan enerji tasarrufu sağlıyor. 25 bin saate kadar uzun ömürlü olan LED ampuller, civa içermeyen yapısıyla da çevreci özelliğini yansıtıyor. Renksel geriverimi yüksek olan ürünler, ısı, ultraviyole veya kızılötesi yaymıyor.

Philips LED ampul serisindeki ürünler 30 - 80 TL aralığında yapı marketler ve Philips yetkili bayilerinde satışa sunuluyor.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun