Genel 14 EKİM 2009 / 07:58

Philips rengarenk ortamlar yaratıyor

Philips'in yeni ürünü LightStrip, dolap ve ayna kenarları, kitap rafları, tezgah üstleri ve merdiven altlarında ideal kullanımı ile dikkat çekiyor.

Philips'in yeni ürünü LightStrip, dolap ve ayna kenarları, kitap rafları, tezgah üstleri ve merdiven altlarında ideal kullanımı ile dikkat çekiyor.


 

Philips'in yüksek verimli kompakt LED çubukları olan LightStrip, aydınlatmak istediğiniz mekanın havasını değiştiriyor. İnce dizaynıyla modern bir görünüm sergileyen ürün, beyaz ve 6 farklı renk seçeneği ile renk değiştirme imkanı da sunuyor. İstediğiniz birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz LightStrip, çift taraflı bantı sayesinde kolay montaj özelliği sunuyor.

Philips LightStrip'in hareketli ve oynar başlığıyla ışığın açısını istediğiniz şekilde yönlendirmeniz mümkün. Alüminyumdan üretilen ürün ısı yaymayan özelliğiyle güvenli bir kullanım sağlıyor. Köşe bağlantı ve uzatma kablosu ayrıca satılan üründe, bir adaptör ile 8 adet beyaz renk ve 5 adet renkli ürün birbirine bağlanabiliyor.

Philips LightStrip ürünlerine 35 - 55 TL fiyat aralığında Işıncam, Philips shoplar ve yetkili bayilerden sahip olabilirsiniz.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun