Genel 11 MART 2010 / 14:44

Philips LivingColors serisine yeni ürünler katılıyor

16 milyon renk ve yüzde 50 daha fazla ışık miktarı ile LivingColors serisine yeni ürünler ekleniyor.

16 milyon renk ve yüzde 50 daha fazla ışık miktarı ile LivingColors serisine yeni ürünler ekleniyor.


 

Kendi stilini yaratmaktan hoşlananlar için tasarlanan LivingColors'ın LED aksesuar ürünlerinin kumandalı şeffaf ve siyah modeline, iç mekan dizaynındaki en son gelişmeleri yansıtan çiçekli, antrasit gri ve buz beyazı olmak üzere yeni üç özel tasarım ekleniyor. Bu yeni renklere ek olarak, ikinci nesil LivingColors LED teknolojisi yüzde 50 daha fazla ışık üretiyor. Ayrıca ışık yoğunluğunu ve renk değişim hızını isteğinize göre ayarlamanıza imkan sağlıyor.

Uzaktan kumandası ile birden çok LivingColors'ı aynı anda kontrol etmeyi mümkün kılan ürünün, kumandasız küçük modellerinde ise beyaz ve siyah renklere ilave yeni altın, gümüş ve parlak gri renk seçenekleri bulunuyor.

Yeni LivingColors armatürler

İç mekanlarda şaşırtıcı efektler elde etmeyi sağlayan LivingColors, yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen yeni armatürleri ile yerdeki, masadaki ya da raflardaki geleneksel yerlerinden kurtularak yepyeni alanlarda hayat buluyor. Ürünler sağladığı özgürlükle duvarda, tavanda ya da ayaklı standı sayesinde oturma alanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanıcıların yaşam ortamlarını kişiselleştirmesini kolaylaştıran bir fonksiyonellik ve esneklik dengesi gözetilerek geliştirilen yeni armatürler arasında kısa ve uzun lambader, bir duvar ve bir de tavan lambası bulunuyor.Philips LivingColors armatür grubuna 350TL ve 450TL fiyat aralığında, ikinci nesil LivingColors ürünlerine 290 TL'ye elektro marketler ve Philips yetkili bayiler aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun