Genel 06 TEMMUZ 2010 / 10:16

Philips, farklı tasarımla uygun fiyatı buluşturdu

Philips, LED teknolojisinde enerji tasarrufunu, şıklık ve farklı fiyat seçeneklerini birleştirdi.

Philips, LED teknolojisinde enerji tasarrufunu, şıklık ve farklı fiyat seçeneklerini birleştirdi.


Philips, LED teknolojisini farklı tasarımlarıyla mekanlara taşıyamaya devam ediyor. Philips LED ampüller şimdilerde Econic, Novallure ve AccentWhite olmak üzere 3 seriden oluşuyor. Standart çanak halojen ampuller ve geleneksel ampullere göre yüzde 90'a varan bir oranda enerji tasarrufu sağladığı iddia edilen ampuller 25 bin saate kadar kullanılabiliyor. Philips'ten gelen bilgilere göre, enerji tasarrufunu civa içermeyen doğayla dost yapısıyla birleştiren ampuller ısı, ultraviyole veya kızılötesi ışın yaymıyor.

Bu ampüller ödüllü

Philips'in LED ampulleri serisinden Novallure, her yıl düzenlenen iF Tasarım Ödülleri Yarışması'nda 2010 Dizayn Ödülü'nün sahibi oldu. 2W'dan oluşan Novallure serileri ambiyans odaklı olarak kullanılırken avizelere ‘‘pırıltılı'' bir ışık efekti yaratma fırsatı sunuyor.

Diğer yandan, Philips geçtiğimiz yıl faaliyet gösterdiği sağlık bakım, aydınlatma ve tüketici yaşam tarzı alanlarında geliştirdiği ürünlerle iF ürün tasarımı yarışmasında 7 kategoride toplam 22 ödül kazandı.

Philips LED ampul serisindeki ürünler 29,90 - 39,90 TL aralığında zincir mağazalar ve Philips yetkili bayilerinde satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun