Genel 08 KASIM 2009 / 15:26

Philips EcoMoods çevreyi seviyor

EcoMoods entegre aydınlatma sistemi dekoratif bir aydınlatma sağlarken, enerji tasarrufu da yapıyor.

EcoMoods entegre aydınlatma sistemi dekoratif bir aydınlatma sağlarken, enerji tasarrufu da yapıyor.


Philips EcoMoods serisi lamba, armatür ve balastı bir arada sunarak kolay montaj ve kullanım olanağı sağlıyor. Yüzde 80 oranında enerji tasarrufu sağlayan Philips EcoMoods serisi, ışık kalitesinden ödün vermeden evinizi etkin bir şekilde aydınlatmanıza olanak tanıyor.

Yaklaşık 12 bin saat kullanım ömrü olan Philips EcoMoods serisinde; masa lambaları, asma lambalar, aplikler, duvar ve tavan lambaları gibi pek çok ürün seçeneği bulunuyor. En geniş alanları bile aydınlatabilen Philips EcoMoods serisinde metal ve cam gibi malzemeler kullanılıyor.

Farklı renk ve Watt seçenekleri bulunan Philips EcoMoods serisine 90 TL - 450 TL fiyat aralığıyla Bauhouse ve Işıncam'dan sahip olabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun