Genel 14 KASIM 2008 / 13:48

Peter Gabriel öncülüğünde yeni ücretsiz müzik servisi: We7

Ünlü şarkıcı ve aktivist Peter Gabriel öncülüğünde fanların şarkıları ve albümleri ücretsiz dinleyebileceği bir müzik sitesi devreye girdi.

Ünlü şarkıcı ve aktivist Peter Gabriel öncülüğünde fanların şarkıları ve albümleri ücretsiz dinleyebileceği bir müzik sitesi devreye girdi.


Kurucuları arasında Peter Gabriel'ın da bulunduğu We7 adındaki girişim, reklam destekli müzik akışı hizmeti vererek dört büyük ve yüzlerce bağımsız plak şirketinden şarkıları müzik severlerle buluşturuyor. Fanlar, parçaları satın almadan önce ücretsiz ve tam olarak dinleyebilirken, hak sahipleri ve sanatçılar We7'den ses ve dijital reklam gelirleri üzerinden pay alıyor. Siteye üye olanlar kendi çalma listelerini yaratabiliyor, favori parçalarını paylaşabiliyor ve Download bölümünde parçaları satın alabiliyor. Sitede şimdiden, aralarında Kings of Leon, Pink, Lynyrd Skynyrd ve Sex Pistols'ın da bulunduğu sanatçı ve gruplardan milyonlarca parça bulunuyor.
www.we7.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun