Genel 13 OCAK 2016 / 13:23

Periscope yayınları artık Twitter’da yer alacak

Popüler mikro blog servisi Twitter, canlı yayın uygulaması Periscope ile önemli bir entegrasyon yaptıklarını bugün duyurdu.

Periscope üzerinden yapılan canlı yayınları Twitter'ın zaman akışında yayınlanmasını sağlayan entegrasyon, hem Periscope’u daha kullanışlı hale getiriyor; hem de Twitter’ı daha dikkat çekici bir servis haline getirmeyi hedefliyor. iOS cihazlardan başlayarak gerçekleşen entegrasyon, Twitter zaman akışında Periscope yayınlarını herkesin keşfetmesi sağlayarak, yayın yapanlara daha geniş kitlelere ulaşma imkanı da yaratıyor.

Twitter’ın bu yeniliği, Periscope canlı yayınlarının geçmiş videolarının da izlemesini mümkün kılıyor. Bu sayede kullanıcılar Periscope’a kayıt olmadan,  istedikleri videoları istedikleri zaman izleyebileceği belirtiliyor. Son zamanlarda hisse fiyatları düşen Twitter, geçtiğimiz Ağustos ayında 10 milyon kullanıcıya ulaşan Periscope entegrasyonuyla beraber, kullanıcı istatistikleri ve hisse fiyatları noktasında yatırımcılara daha iyi istatistikler sunmayı hedefliyor olabilir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun