Genel 09 NİSAN 2010 / 11:40

Penguen dergisi iPhone'a geldi

Haftalık Penguen mizah dergisinin iPhone uygulaması App Store'da yerini aldı.

Haftalık Penguen mizah dergisinin iPhone uygulaması App Store'da yerini aldı.


Bundan birkaç ay önce Java tabanlı mobil platformlar için mobil sürümü yayınlanan Penguen mizah dergisinin nihayet iPhone sürümü de kullanıma sunuldu. VoloVita tarafından iPhone'un zengin multimedya özelliklerinden faydalanacak biçimde geliştirilen Penguen Mobil uygulaması, App Store üzerinden ücretsiz olarak edinilebiliyor.

Uygulamanın abonelikle çalışan fonksiyonlarına erişebilmek için Turkcell hattına sahip olmanız gerekiyor. Uygulamayı yükledikten sonra üyeliğinizi aktifleştirmek için "PENGUEN" yazıp 5221′e mesaj göndermeniz ve size gelen mesaja "EVET" yazarak cevap vermeniz gerekiyor.

Haftalık abonelik ücreti 1,5 TL olan mobil uygulamaya abone olduğunuzda, dergiyi bayiye çıktığı anda cep telefonunuzdan okuyabiliyor, ayrıca geriye dönük 12 sayılık arşive ulaşabiliyorsunuz. Uygulama, ücretli aboneliği tercih etmeyen kullanıcılara günün karikatürü gibi ücretsiz içerikler de sunuyor..

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun