Genel 01 EKİM 2013 / 15:48

PDF'te toplu e- imzayla zaman kazanın

E-Güven'in Toplu İmzalama Çözümü PDF Signer kullanıcılara sunuldu.

Türkiye’nin ilk  elektronik sertifika hizmet sağlayıcısı E-Güven, masaüstü PDF imzalama çözümü olarak hazırlanan,  dokümanları tek tek açıp imzalamak yerine bir defada toplu halde imzalama fırsatı veren PDF Signer'ı kullanıcılarına sunuyor.

PDF Signer'in özellikleri

İş süreçlerinde dokümanların tek tek imzalanması nedeniyle oluşan vakit kaybının önüne geçen PDF Signer’ın en dikkat çekici özelliği, PDF formatındaki dokümanların toplu halde imzalanmasını sağlaması. Birden çok dokümanın yer aldığı klasörler seçilerek toplu imzalama yapılabilen ürün ile ayrıca imzalanan dokümanlar otomatik olarak bilgisayar üzerindeki farklı bir klasöre gönderilebiliyor. Gerekliliğe göre tek tek doküman imzalaması da yapılabiliyor.
PDF Signer ile isteğe bağlı olarak dokümanlar üzerinde koordinat belirtilerek imza alanı da seçilebiliyor. İmza alanının içerisinde yer alacak metin ve görsel içerikler, uygulamanın basit ve kullanışlı ara yüzü sayesinde kolayca oluşturulabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun