Genel 08 ARALIK 2010 / 16:02

Pazarlama Zirvesi 2010 başladı

Bugün başlayan zirvede pazarlama yöneticilerine müşteri odaklı olmaları konusunda tavsiyeler verildi.

Bugün başlayan zirvede pazarlama yöneticilerine müşteri odaklı olmaları konusunda tavsiyeler verildi.


Pazarlama Zirvesi 2010, Management Center Türkiye Genel Müdürü Tanyer Sönmezer, Akbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Binbaşgil, Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt’ün açılış konuşmalarıyla bugün başladı.

Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt açılış konuşmasında şunları söyledi: “Pazarlama açısından bakarsak mobil iletişim dünyasında 2 önemli akım öne çıkıyor: Birincisi, akıllı telefonlar, tabletler ve onları takip edecek diğer akıllı cihazların, dijital platformun haritasını hızla değiştirecek olması; ikincisi de cihazlar arası mobil internetin, "Internet of Things" kavramını hayatımıza taşıması. M2M (Machine to Machine) yani, mobil cihazdan bir başka mobil cihaza bilgi aktarımının ulaştığı boyutlar yepyeni bir ortam yaratıyor. Bu bağlamda Türkiye’deki pazarlama yöneticisi dostlarıma verebileceğim tek tavsiye, günlük kararlarında ve işlerinde müşteri ve ihtiyaçlarını değerlendirmelerinin merkezine koymaya devam etmeleri, kısa dönemli, ticari sonuç odaklı kararlardan kaçınmaları.”

Zirveye katılan iPhone 4’ü götürüyor

Zirve çerçevesinde yarın düzenlenecek olan “Vodafone Oturumu-Yaşamın Mobil Hali” içerisinde yapılacak interaktif yarışmayla bir katılımcı anında iPhone 4 kazanacak. Organizasyon süresince farklı aktiviteler gerçekleştirecek olan Vodafone, şifreyi çözen iPhone uygulamasıyla stantta bulunan kilitli çantaların şifresini kırıp çantayı açan katılımcılara bütün sosyal medya adreslerini kaydedip paylaşabilecekleri özel dijital kartvizitler verecek. Gün sonunda çantayı en hızlı açan katılımcı iPhone 4 sahibi olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun