Genel 20 EYLÜL 2008 / 07:43

Pathfinder’la zafere yelken aç!

Geleceğin gezginleri için hem suda hem karada gidebilen, çevre dostu bir araç.

Geleceğin gezginleri için hem suda hem karada gidebilen, çevre dostu bir araç.


Dünyayı dolaşmak yakıt yiyen uçak ve gemiler olmadan çok daha eğlenceli ve çok daha çevre dostu olacak. Yeter ki Pathfinder bir an önce üretilmeye başlasın. Bu muhteşem icat dünyayı turlamayı kolaylaştırmak amacıyla, çevreci bir yaklaşımla tasarlanmış. Karada ve suda çok rahat ilerliyor. Seyahat isteğinizin hat safhada mı? Hiç beklemeden Pathfinder’ınıza atlayın. Kara bitene kadar sürmeye devam edin. Sonra aracı yelkenli moduna geçirin ve zafere doğru yelken açın.


Üstelik Pathfinder yüzde 100 çevre dostu. Hidrojen yakıt gibi alternatif enerji kaynakları ile çalışıyor. Dört motorun her biri bir tekerliğin üstüne yerleştirilmiş. Hareketli dam güneş enerjisini muhafaza ederek aracın çalışmasını sağlıyor. Dalgalarda gezerken de rüzgâr enerjisinden yararlanıyor. Jet sürüş özelliği, ek itiş gücü sağlıyor. Pathfinder’ın bir mutfağı, bir banyosu ve 3 kişinin rahat rahat yaşamasına yetecek ferahlığı var.


Tamam hepsi güzel de hem trafik vergisi hem tekne vergisi biraz pahalıya gelebilir…

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun