Genel 10 TEMMUZ 2015 / 13:35

Paraşüt ile şirket giderleri kontrol altında

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin fatura ve finansal operasyonlarını verimli yönetebilmesini sağlamak amacıyla geliştirilen web tabanlı finansal yönetim uygulaması Paraşüt, kullanıcılarına mobil uygulaması ile de hizmet vermeye başladı.

Paraşüt, bu yeni mobil uygulaması ile işletme harcamalarının kayıt altına alınmasını ve yönetilmesini kolaylaştırmayı amaçlıyor. iTunes App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen uygulama ile, Paraşüt kullanıcıları ofis dışında yaptıkları şirket harcamalarını, fotoğraflarını çekerek anında kaydedip giderlerini kolayca yönetebilecekler.

“Paraşüt Harcamalar” uygulamasını kullanmak için, Paraşüt’ün web uygulamasında 1 aylık ücretsiz deneme hesabı açmış olmak yeterli. Paraşüt’te açılan şirket hesabına yetkilendirilerek erişim sağlayan şirket çalışanları, firma adına yaptıkları taksi, yemek ve benzeri harcamaları “Paraşüt Harcamalar” ile anında kaydedebilir; firma ay sonunda yapacağı geri ödemeleri; çalışanlar da gerçekleşen ödemelerini rahatlıkla izleyebilirler.
ETİKETLER : Paraşüt Harcamalar
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun