Genel 07 HAZİRAN 2010 / 10:39

Panasonic, sinema keyfini farklı bir boyuta taşıyor

Panasonic, SC-BT330 ile Blu-ray ev sinema sistemlerinin sunduğu deneyimi farklı bir boyuta taşıyor.

Panasonic, SC-BT330 ile Blu-ray ev sinema sistemlerinin sunduğu deneyimi farklı bir boyuta taşıyor.


Panasonic'in 2010 yılı Blu-ray Ev Sinema Sistemleri sinemaseverlere kendi evlerinde gerçekçi bir sinema deneyimi sunuyor. Panasonic ev sinema sistemleri serisinin SC-BT330 modeli, Sinema Surround Deneyimi özelliğiyle öne çıkıyor.

Cihazın ses kalitesi ise bambu koni hoparlör ile sağlanıyor. Hoparlörlerin ses yansımalarını en az indirgemesine ek olarak Pure Direct Sound özelliği de ses kalitesine önemli katkı sağlıyor.

Panasonic SC-BT330, VIERA CAST, BD-Live, DLNA ve kablosuz LAN bağlantısına da hazır. Ayrı satılan kablosuz LAN adaptörü ile kablosuz LAN bağlantısı sağlanabiliyor. Cihaz ile internete bağlanıp VIERA Cast aracılığıyla internet üzerinden video izlenebilmesinin yanı sıra DLNA fonksiyonunu kullanarak aynı özelliğe sahip diğer cihazlardan içerik almak da mümkün.

Cihazın fiyatı KDV dahil 1749 TL olarak belirlendi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun