Genel 30 NİSAN 2010 / 09:28

Panasonic Lumix DMC-FS serisi Türkiye'de

Panasonic Lumix DMC-FS serisi ile size yalnızca yaratıcılığının sınırlarını zorlamak kalıyor.

Panasonic Lumix DMC-FS serisi ile size yalnızca yaratıcılığının sınırlarını zorlamak kalıyor.


Panasonic Lumix DMC-FS fotoğraf makineleri Türk kullanıcılarla buluşuyor. DMC-FS serisi, fotoğraf çekmeye yeni başlayan kullanıcılardan deneyimli fotoğrafseverlere kadar herkesin gereksinimlerini karşılayacak nitelikte tasarlandı. Seride yer alan Panasonic Lumix DMC-FS10, Panasonic Lumix DMC-FS11, Panasonic Lumix DMC-FS30 ve Panasonic Lumix DMC-FS33, ekstra optik zum, geniş açı ve akıllı LCD ekran gibi özelliklerle beğeni topluyor. Panasonic Lumix DMC-FS33 ise dokunmatik ekran özelliği ile öne çıkıyor.

El titremesinden kaynaklanabilecek bulanıklığı gidermeye yarayan MEGA Optik Görüntü Sabitleyici (MEGA O.I.S), hareketli öznelerin net bir şekilde yakalanabilmesini sağlayan akıllı ISO kontrolü, kadrajdaki yüzü otomatik olan algılayan yüz algılama özelliği ve altı farklı sahne modu sayesinde Panasonic Lumix DMC-FS serisi hayli dikkat çekeceğe benziyor.

Ekstra Optik Zum ile görüntüler daha da yakın

Panasonic Lumix DMC-FS10 ve Panasonic Lumix DMC-FS11 5x optik zuma sahipken Panasonic Lumix DMC-FS30 ve Panasonic Lumix DMC-FS33, incecik gövdeye 8x gücünde optik zum sığdırıyor. Makinelerin ekstra optik zum özelliği ise zum gücünü daha da artırıyor.

Akıllı LCD ekran ile netliği yakalamak dert değil

Ekranın parlaklığını otomatik olarak ayarlayan akıllı LCD ekran, tüm çekim koşullarında uygun ekran netliği sağlayarak pratik kullanım sunuyor. Panasonic Lumix DMC-FS10, Panasonic Lumix DMC-FS11 ve Panasonic Lumix DMC-FS30'un 2.7 inçlik LCD ekranındaki yüksek-açı modu, görüş hizasının üzerinden bile rahatça çekim yapılabilmesine fırsat tanıyor.

Her dört makine de HD kalitesinde video çekimi yapabilme yeteneğine sahip. Hızlı açılan ve görüntüleri çabucak gösterebilen eğlenceli bir yazılım olan PHOTOfunSTUDIO 5.0 ise Yüz Tanıma özelliği sayesinde görüntülerin kayıtlı yüzlere göre düzenlenebilmesine olanak veriyor.

Bu şık tasarımlı makinelerin tavsiye edilen KDV dahil satış fiyatı ise şöyle: Panasonic Lumix DMC-FS10:399 TL, Panasonic Lumix DMC-FS11:499 TL, Panasonic Lumix DMC-FS30:599 TL, Panasonic Lumix DMC-FS33:649 TL.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun