Genel 09 EKİM 2011 / 10:05

Özel tasarım sanal asistan çözümleri SanVizyon’da

SanVizyon, CeBIT Bilişim Eurasia fuarında 2. Salon B/23 nolu standında özel tasarım interaktif sanal asistan çeşitleri ve 3D interaktif hologram uygulamalarını tanıtıyor. Şirketlere yönelik yenilikçi teknolojik çözümler üreten SanVizyon, teknolojik tasarımlar bölümünde interaktif sanal asistan, Rollinfo, Dreamoc, 3D hologram uygulamaları ve interaktif ters projeksiyon ekranları ile boy gösterecek. Değişik format ve özel tasarımlarla zenginleştirilebilinen Sanal Asistan ürününün sağladığı faydaların arasında; hızlı bilgi alışverişi sağlama, en doğru ve anlaşılabilir bir şekilde ürün ve hizmet aktarımı, zaman, eleman ve mali kayıplarını en aza indirgeme, hedef kitlenin ilgi ve memnuniyetini en üst seviyede tutma, görsel ve işitsel açıdan engelli kullanıcılar için daha anlaşılır olabilme gibi özellikler bulunuyor.

Bu uygulamalar, alışveriş merkezleri, bayi ve showroomlar, müze ve sergiler, fuar organizasyon alanları, şirketlerin tüm birim ve sunum salonları, oteller, okul ve hastaneler, eğlence mekanları gibi alanlarda kullanılıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun