Genel 08 EKİM 2010 / 11:51

Özel tasarım iPad, Macbook ve cep telefonu kılıfları CeBIT’de

Trexta, CeBIT Bilişim Eurasia’da en yeni tasarım ve teknolojilerle geliştirilen kılıflarını tanıtıyor.

Trexta, CeBIT Bilişim Eurasia’da en yeni tasarım ve teknolojilerle geliştirilen kılıflarını tanıtıyor.


Elektronik cihazlar ve özellikle de cep telefonlarına özel tasarım kılıflar üreten Trexta, CeBIT Bilişim Eurasia'da en yeni tasarım ve teknolojilerle geliştirilen kılıflarını tanıtıyor. Şirketin 7. salon A24 no'lu standında Iphone 4, Iphone 3G, Iphone 3GS, iPod Touch, iPad, Blacberry, Nokia N8 için hazırlanan özel kılıflar ve birçok telefon modeline uyan "Universal Line" kılıfları içeren birçok yeni tasarım yer alıyor.

Stantta yer alan ürünler arasında Trexta tarafından geliştirilen imla teknolojisi ile yaratılan özel tasarımlı kılıflar da öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Plastikle deriyi enjeksiyonla el kullanmadan birleştiren yeni teknolojiyle üretilen özel tasarımlı kılıflar Trexta standında görülebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun