Genel 31 EKİM 2008 / 10:15

Özel odalarda ileri konferans teknolojisi

Cisco TelePresence odaları, şirketlere farklı coğrafyalarda bulunan iş ortakları, tedarikçileri ve müşterileri ile yüz yüze görüşme fırsatı yaratıyor.

Cisco TelePresence odaları, şirketlere farklı coğrafyalarda bulunan iş ortakları, tedarikçileri ve müşterileri ile yüz yüze görüşme fırsatı yaratıyor.


Cisco’nun yeni iş modeli, danışmanlar, yüklenici şirketler gibi farklı coğrafyalarda bulunan ekiplerle çalışan bireylere Cisco TelePresence aracılığıyla eşzamanlı birliktelik sağlarken, hızlı karar alabilmelerine yardımcı olmayı ve iş ilişkilerinin gelişmesine katkı sağlamayı hedefliyor.


Cisco Gelişen Teknolojiler Grubu Başkan Yardımcısı Marthin De Beer, yeni ileri teknoloji konferans çözümünü “Cisco TelePresence odaları kurarak Cisco TelePresence teknolojisini herkesin kullanımına sunuyoruz. Bu sayede eşzamanlı iletişim olanağı sunan Cisco TelePrensence deneyimini daha geniş kitlelere yaşatıyoruz. Cisco TelePrensence ile yolculuk yapmaya gerek kalmadan dünyanın dört bir yanındaki bireyleri bir araya getiriyoruz. Kullandığın kadar öde modeli sayesinde hiçbir yatırım yapmaya gerek kalmadan müşterilerimize Cisco TelePresence’a ulaşabilmelerinin önünü açıyoruz” şeklinde anlatıyor.


Kullanıma sunulan Cisco TelePresence odaları için rezervasyon yaptırılabiliyor. Tek kişilikten 18 kişiliğe kadar olan odaların büyüklüğüne bağlı olarak, saatlik ücretler 299 dolar ile 899 dolar arasında değişiyor.


www.cisco.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun