Genel 29 KASIM 2013 / 15:52

Oyunseverlerin beklediği sezon geldi

Steam, birçok oyunda yüzde 50′yi geçen indirimlerin sunulduğu sonbahar indirimi başladı.27 Kasım- 3 Aralık tarihleri arasında süren indirim kampanyasında her türden oyun yer alıyor. Tüm oyunseverleri ilgilendiren Stream indirim sezonunda büyük oyun firmalarının oyunları, bağımsız oyunlar,popüler oyunlar hatta keşfedilmeyi bekleyen oyunlar , düşük fiyatlarla satışa sunuluyor.

Steam-sale indirimlerin gün ve saatlere göre değişiyor.beklediğiniz oyunlar  indirimin durumunu Stream'ın anasayfasından takip edebilirsiniz.  lve’nin Steam’de başlattığı sonbahar indirimlerinin 2.gününde yeni yapımlar yerini aldı.  İndirime giren sevilen oyunların bazıları, XCOM: Enemy Unknown,Papers, Please, Don’t Starve, Game Dev Tycoon, Baldur’s Gate: Enhanced Edition, FINAL FANTASY VII, The Incredible Adventures of Van Helsing, Dead Island olarak sıralanabilir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun