Genel 06 EKİM 2010 / 14:35

Oyunlar eşliğinde bol eğlence salon 7'de

A Plus Entertainment Network 7. salondaki eğlenceli standında oyunseverleri bekliyor.

A Plus Entertainment Network 7. salondaki eğlenceli standında oyunseverleri bekliyor.


CeBIT Bilişim Eurasia 2010'da 7. salon eğlenceli bir standa ev sahipliği yapıyor. Stantta kurulan özel cihazlar üzerinde oyun oynayan ziyaretçiler hem en yeni eğlence araçlarından haberdar oluyor, hem ürünleri daha yakından tanıma şansı buluyor.

Merlin'in Kazanı ve TechNo Labs sitelerini barındıran A Plus Entertainment'in Yayın Yönetmeni Murat Oktay hem okurlarıyla bir arada olabilmek, hem de yayınlarını tanıtabilmek amacıyla böyle bir stant açtıklarını belirtiyor.

Fuarın başlangıcından itibaren büyük ilgiyle karşılaşan stant, önümüzdeki günlerde ucunda sürpriz hediyelerin yer aldığı eğlenceli yarışmalara da ev sahipliği yapacak.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun