Genel 12 AĞUSTOS 2010 / 13:01

Oyun tasarımcısı kadın striptizci oldu

Çalıştığı şirketinin kapanmasıyla işini kaybeden kadın çareyi striptiz yapmakta buldu.

Çalıştığı şirketinin kapanmasıyla işini kaybeden kadın çareyi striptiz yapmakta buldu.


Türkiye'de bir dönem en çok konuşulanlar biri ‘diplomalı' işsizlikti. Aynı durum bu kez Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşanıyor.

Bloomberg'in haberine göre, Carrianne Howard isimli 26 yaşındaki kadın, Fort Lauderdale Sanat Enstitüsü'ndeki eğitimini tamamlayarak 2007 yılında mezun oldu. Howard oyun sanatı ve tasarımı için 70 bin dolar harcağını eğitiminin ardından saatine 12 dolar aldığı bir oyun şirketinde çalışmaya başladı.

Carrianne Howard için işler iyi giderken bulunduğu departmanın kapatılmasıyla iki yıl içinde işini kaybetti. Diplomalı işsiz Howard şu anda pek de diplomaya ihtiyacı olmadığı bir işte çalışıyor. ABD'nin Florida Eyaletindeki Cooca Sahilindeki bir kulüpte sahne alan Howard, striptiz yaparak geçimini sağlıyor.

Haftada 400 ila bin dolar arasında bir geliri bulunan kadın, yeni işini yaparken önceki çalışmalarını düşünmemeye çalıştığını belirtiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun