Genel 04 ARALIK 2008 / 09:04

Oytek ve Dell’den işortaklığı

Oytek, Dell ile satış ve servis anlaşması imzaladı.

Oytek, Dell ile satış ve servis anlaşması imzaladı.


Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Oytek Satış ve Pazarlama Direktörü Dilek Günçer; Dell ile imzalanan anlaşma konusunda şunları söyledi: “Oytek olarak her zaman temel çalışma prensibimiz kurumlarda oluşan projelerde en doğru çözümü, en uygun fiyatla sunmaktır. Bu kapsamda Dell de donanım sağlayıcılığı konusunda Oytek ile paralel hareket etmekte. Dell ile yaptığımız görüşmeler sonucunda Oytek olarak Dell’in sağlayıcılığını yaptığı tüm ürünlerin Türkiye’deki satışını gerçekleştimek ve Türkiye genelinde servis hizmeti sunmak üzere bir anlaşma yapmaya karar verdik. Dell distribütörlüğüyle müşteri talep ve ihtiyaçlarına en uygun ürünü konumlandırma avantajını müşterilerimizle paylaşma olanağına sahip olduk. Dell ile Oytek arasında sağlayıcı başka bir firma olmadığı için, Dell’in uygun fiyatlarını doğrudan müşteriye sunabileceğiz. Ayrıca, ‘Global Account’ adı verilen ve yurtdışı merkezleriyle Dell arasında yapılmış anlaşma çerçevesinde, ürün temin eden kurumlara da ürün ve hizmetlerini ulaştırabileceğiz. Bu durum, hizmet yelpazemizde bir genişleme yaşanmasında önemli bir rol oynadı. Oytek önümüzdeki dönemde de bu tip anlaşma ve iş ortaklıklarıyla fark yaratmaya devam edecek.”


Dell distribütörlüğü ile birlikte Oytek’in, kurumların istemiş olduğu tüm donanımları belli bir konfigürasyona bağlı kalmadan; kurumlarla yapılan ortak çalışmalarla öngörülen gereksinimler çerçevesinde, doğrudan yurtdışından getirme yetkinliğine sahip olduğunu da ifade eden Günçer; distribütörlük anlaşmasının sağladığı avantajlar konusunda bilgi vererek sözlerini tamamladı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun