Genel 05 NİSAN 2010 / 07:33

Otobüs durakları gibisi yok

Türk Telekom "Ev Gibisi Yok" kampanyasının tanıtımı için ev konforunda otobüs durakları dekore etti.

Türk Telekom "Ev Gibisi Yok" kampanyasının tanıtımı için ev konforunda otobüs durakları dekore etti.


Türk Telekom "Ev Gibisi Yok" adlı yeni kampanyasının tanıtımı için, Cem Yılmaz'ın rol aldığı reklam filminin ardından, İstanbul'daki çeşitli otobüs duraklarını aynı konseptle dekore etti. Ev gibi döşenen, içine koltuk ve kullanıma hazır durumda bir ev telefonu yerleştirilen duraklar, yeni Ev Avantaj tarifelerine dikkat çekiyor.

Türk Telekom, İstanbul'da, şehrin belli noktalarındaki otobüs duraklarını "Ev Gibisi Yok" kampanyasından yola çıkarak dekore etti. Türk Telekom, yeni Ev Avantaj tarifelerinin tanıtımı amacıyla Teşvikiye, Bebek, Akatlar, 4 Levent ve Şaşkınbakkal'daki otobüs duraklarını adeta küçük birer eve dönüştürdü. İçine koltuk ve sehpalar yerleştirilen duraklarda, yolcuların akşam 19.00 sabah 7.00 saatleri arasında bedava konuşma yapabilecekleri bir de ev telefonu bulunuyor. Türk Telekom "Ev Gibisi Yok" durakları, müşteriye katma değer sağlayan Ev Avantaj tarifelerinin sağladığı akşamdan sabaha bedava arama yapma gibi fırsatlara dikkat çekiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun