Genel 07 EKİM 2010 / 12:21

Orada işler ‘kesintisiz güç’le işliyor

Ürünlerini 39 ülkeye ihraç eden Tescom, 3. salon B03 standında ziyaretçileri bekliyor.

Ürünlerini 39 ülkeye ihraç eden Tescom, 3. salon B03 standında ziyaretçileri bekliyor.


Tescom, endüstriyel otomasyon cihazları tasarlamak ve bu cihazları yüksek kalitede üretme hedefiyle kurulmuş bir şirket. 25 yıllık tecrübeye sahip olan şirket, standart KGK ürünleri dışında redresör, invertör, konvertör ve statik transfer anahtarı gibi ürünler de üretiyor. Tescom ürünleri güç kaynakları darbe genişlik modülasyonu ve IGBT teknolojileriyle üretiliyor. Bu ürünler, yerel ağları, haberleşme sistemlerini, hassas tıbbi cihazları, akıllı mühendislik ölçüm cihazlarını ve endüstriyel otomasyon sistemlerini besleyip koruyor. Şirket ürünlerini 39 ülkeye ihraç ediyor.

Tescom, fuarda 3. Salon B03’de ürünlerini ziyaretçilere tanıtıyor. Fuarda tanıtılan ürünler arasında 100, 200, 300, Neoline, LN ve Cyclon gibi seriler bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun