Genel 23 MART 2010 / 10:04

Oracle, uzman iş ortaklarını ödüllendiriyor

"OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri", iş ortaklarını farklılaşmaya teşvik edecek.

"OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri", iş ortaklarını farklılaşmaya teşvik edecek.


Oracle tüm iş ortaklarını, uzmanlık ve kendi kendine yeterlik konularında başarılarını tasdik ettirme fırsatı sunan yeni bir yıllık ödül programı "OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri"ne (OPN EMEA Partner Specialization Awards) başvurmaya çağırdı.  Ödüller, iş ortaklarının önemli Oracle çözüm alanlarında uzmanlaşmak için resmi bir süreci takip ederek sektör tarafından tanınmalarına yardımcı olmayı amaçlayan, Oracle'ın yeni başlattığı "OPN Uzmanlık" programına paralel olarak verilecek.

"Oracle OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri"ne, bir ya da daha fazla ürün veya sektör alanında uzmanlığa sahip ve mükemmel bir çözüm inovasyonu sergileyen Oracle iş ortakları başvurabilecek. Ödül kategorileri şöyle sıralanıyor:

Yılın Teknoloji İş Ortağı Yılın Uygulama İş Ortağı Yılın ISV İş Ortağı Yılın Orta Ölçekli İş Ortağı Yılın Endüstri İş Ortağı Yılın Değer Katan Dağıtıcısı Yılın Accelerate İş Ortağı

Ödüllere doğrudan kendileri aday olabilen "Oracle PartnerNetwork" üyeleri, "OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülü"nü kazanmaları halinde, "Oracle PartnerNetwork Global Ödülleri" programına da katılacak ve uzmanlıktaki başarıları sayesinde küresel ölçekte tanınma olanağına sahip olacaklar. "Oracle Uygulama" ve/veya "Oracle Teknolojileri" kapsamında bulunan, orta ölçekli müşteriler için veya belli bir sektöre yönelik olarak geliştirilmiş çözümler de ödül programına katılabilecekler.

Bu ödüllerin yanı sıra "OPN Uzmanlık" iş ortakları, bazı ek kazançlara da sahip olacaklar. Bunların arasında kazanan her bir uzmana ilişkin özel logolar, Çözümler Katalogu yoluyla Oracle.com'da yer alma şansı, ücretsiz ek değerlendirme ve inceleme belgesi, ücretsiz destek talepleri, çözüm servislerinin gösterimi ve kurulum metodolojilerine erişim de bulunuyor.

"OPN EMEA İş Ortağı Uzmanlık Ödülleri"nin ilk sahipleri, 19 Eylül 2010'da duyurulacak. Programa katılmak isteyen iş ortakları bu adrese tıklayarak giriş yapabilirler.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun