Genel 23 HAZİRAN 2010 / 07:47

Oracle'dan kariyer fırsatı

Oracle Türkiye ve Inomera'nın sunduğu ücretsiz Java Yaz Okulu Eğitimleri, gençlerin kariyerini sağlama alıyor.

Oracle Türkiye ve Inomera'nın sunduğu ücretsiz Java Yaz Okulu Eğitimleri, gençlerin kariyerini sağlama alıyor.


Oracle "Partner HUB" İstanbul merkezi bünyesinde hizmet veren "Partner Academy", yaz döneminde kapılarını üniversite öğrencilerine ücretsiz Java eğitimi vermek üzere açıyor. Oracle'ın Inomera işbirliği ile gerçekleştireceği Java Yaz Okulu programı ile üniversite öğrencilerine kurumsal Java uygulamaları konusunda yeni bir kariyer fırsatı sunmak amaçlanıyor. 19 Temmuz 2010 tarihinde başlayacak olan ve yaklaşık 50 öğrencinin kabul edileceği "Java Akademi" toplam 18 günlük bir eğitim sürecini kapsıyor.

Java Yaz Okulu, güçlü eğitim müfredatı ve eğitim sonrasında Oracle'ın iş ortaklarında sunulacak iş olanağı ile üniversite öğrencileri ve mezun adaylarının kariyerlerine sağlam bir başlangıç yapmalarını sağlayabilir. Oracle Partner Academy ve Inomera'nın sunduğu Java Yaz Okulu'na Türkiye'nin seçkin üniversitelerinde okumakta ya da mezun olabilecek durumda olan öğrenciler, ilgili bölümlerdeki öğretim görevlilerinin referansları sonucu katılabilecekler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun