Genel 19 MART 2010 / 14:34

Oracle'dan "İş Uygulamaları Strateji Bilgilendirme" etkinliği

Etkinlikte BT teknolojilerinin iş dünyasındaki yeni rolüne değinildi.

Etkinlikte BT teknolojilerinin iş dünyasındaki yeni rolüne değinildi.


Oracle Türkiye, geniş sektör yelpazesinde bulunan müşteri ve iş ortaklarını 17 Mart 2010 tarihinde, Oracle'ın dünya çapında düzenlenen Global Uygulamalar, Akıllı Stratejiler turu kapsamında İstanbul'da düzenlenen "Oracle İş Uygulamaları Strateji Bilgilendirme" etkinliğinde bir araya getirdi.

Ekinlik, Oracle Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Ülke Direktörü Resan Yüner'in açılış konuşması ve Oracle Uygulama Pazarlamasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Folia Grace'in sunumuyla başladı. Yüner ve Grace, konuşmalarında BT teknolojilerinin iş dünyasındaki yeni rolünü açıklarken, CIO'ların BT yardımıyla bugünün zorlu iş ortamında nasıl başarılı olabilecekleri, iş stratejileri ile BT mimarisi arasındaki sıkı bağlantı ve CIO'ların bunları verimli bir şekilde kullanarak maliyetleri düşürmenin ötesinde şirketlerini nasıl geleceğe taşıyabilecekleri üzerinde durdular.

Bunun yanında Oracle yetkililerinin gerçekleştirdiği "Geleceğinizi Analiz Ederken BT'ye Bağlı Kalmayın" sunumu da etkinliğe katılan Oracle müşteri ve iş ortakları açısından verimli oldu. Katılımcılar sunumda kendi alanlarında lider kurumların değişime nasıl uyum sağladığını detaylı olarak öğrendiler. Katılımcılar ayrıca hangi trendleri takip etmeleri gerektiği ve kurumları için hangi akıllı strateji ve yol haritalarının daha yararlı olacağını da görme fırsatı buldular.

Yarım gün süren etkinlikte katılımcılar, farklı sunumlarda Oracle Uygulamaları çerçevesinde gerçekleşen en son yenilik ve geliştirmelerden de haberdar edildiler.

"Global Applications Smart Strategies Tour 2010" hakkında bilgi almak için http://www.oracle.com/events/applicationstour/index.html, "Oracle İş Uygulamaları Strateji Bilgilendirme" hakkında bilgi almak içinse, http://www.oracle.com/webapps/events/EventsDetail.jsp?p_eventId=108301&src=6903892&src=6903892&Act=10 adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun