Genel 17 AĞUSTOS 2009 / 13:49

Oracle'da bölgeye atama

Oracle Türkiye’nin Ülke Lideri / Genel Müdürü Gürhan Kalelioğlu, Orta Asya ve Türkiye (CAT) Ülkeleri Başkan Yardımcısı olarak atandı.

Oracle Türkiye’nin Ülke Lideri / Genel Müdürü Gürhan Kalelioğlu, Orta Asya ve Türkiye (CAT) Ülkeleri Başkan Yardımcısı olarak atandı.


Kalelioğlu’nun sorumluluğunu üstlendiği bölgede Türkiye başta olmak üzere, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, Ermenistan, Tacikistan, Kırgızistan ve Özbekistan bulunuyor. Kalelioğlu, NCR Turkiye, NCR Dayton, NCR San Diego, Digital Ankara ve Oracle dahil olmak üzere 21 yıllık IT sektör deneyimine sahip. 1995 yılında Oracle'da Ankara Bölge Müdürü olarak göreve başlayan Kalelioğlu, 2008 yılında Oracle Türkiye’nin Ülke Lideri / Genel Müdürü olarak atanmıştı. Yapılan açıklamaya göre Kalelioğlu, ülke liderliği görevini de sürdürecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun