Genel 20 EKİM 2008 / 12:58

Önceliğiniz çevrimiçi oyun ise…

Oyun yayıncısı K2 Network’ün sunduğu ücretsiz çevrimiçi oyun buluşma noktası GamersFirst yeni ve gelişmiş sürümü ile oyunseverlerin karşısına çıkıyor.

Oyun yayıncısı K2 Network’ün sunduğu ücretsiz çevrimiçi oyun buluşma noktası GamersFirst yeni ve gelişmiş sürümü ile oyunseverlerin karşısına çıkıyor.


GamersFirst.com web sitesinin yeniden markalaştırılmasının yanı sıra, daha kolay kayıt olabilme (OpenID ile uyumlu), geliştirilmiş navigasyon, oyun premium’ları ve özel uygulamalar satın almak için genişletilmiş çevrimiçi mağaza, güncel haberler, yeni oyuncu profil sayfaları ve bireysel oyuncu kartları da dahil olmak üzere çeşitli ödeme seçenekleri gibi yeni özelliklerle de site desteklendi. Yeni web sitesi şu an için İngilizce ve Türkçe dillerinde oyuncularla buluşuyor. Site yakında farklı dillerde de hizmet vermeye başlayacak.


 


Ayrıca sitede üç buçuk dakikalık bir de kısa film yer alıyor. “Everybody Games” (Herkes Oynuyor) adlı bu kısa filmin yapımcıları da ‘yıldızları’ da GamersFirst’ün üretimden pazarlamaya tüm bölümlerinin çalışanları. Dünyanın dört bir köşesinden birbirine görünmez “ipliklerle” bağlı oyuncuların doğal ve bir o kadar da eğlenceli oyun ortamına ışık tutan video, http://www.gamersfirst.com/everybodygames adresinden izlenebiliyor.


 


GamersFirst Pazarlama Başkan Yardımcısı Patrick Ford yenilenen web sitesi ile ilgili yaptığı açıklamada “Yeni GamersFirst oyuncularımıza istediklerinden fazlasını sunuyor. Oyun oynamaya başlamak için kayıt olmayı ve online mağazamızda alışveriş yapmayı kolaylaştırdık. Gelecek aylarda platformumuza farklı birçok yeni uygulamayı eklemek için sabırsızlanıyoruz” şeklinde konuştu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun