Genel 20 OCAK 2010 / 07:17

Olympus Türkiye'ye dürbün getirdi

Ocak ayı itibariyle 159 TL'den başlayan fiyatlarla Olympus marka dürbün satın alabiliyorsunuz.

Ocak ayı itibariyle 159 TL'den başlayan fiyatlarla Olympus marka dürbün satın alabiliyorsunuz.


Yeni ürünlerini Avrupa ile eş zamanlı tüketicilerle buluşturan Olympus, Türkiye'yi dürbünlerinden de mahrum etmedi. Olympus İstanbul AŞ'nin kurulmasının ardından faaliyetlerine hız veren şirket, ses kayıt cihazlarının yanı sıra profesyonel veya amatörlere yönelik fotoğraf makineleriyle de biliniyor.

Yeni dürbünlerin en önemli özellikleri taşınabilir, çift objektife ve göz merceğine sahip olmaları. Olympus dürbünler, kaliteli mercekler sayesinde keskin ve berrak bir görüntünü sağlamanın yanında UV korumalı lenslerle gözler üzerindeki baskıyı minimuma indireceği iddiasında. Ürünler Ocak ayı itibari ile 159 TL'den başlayan fiyatlarla Türkiye genelinde satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun