Genel 13 ŞUBAT 2012 / 18:00

Olimpiyat ruhu Samsung'la gelişiyor

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından gerçekleştirilen ve 2006 yılından bu yana devam eden Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi’nin sponsorluğunu yine Samsung üstlendi. Konuyu değerlendiren Samsung Electronics Türkiye Kurumsal Pazarlama Uzmanı Nesli Şenoğlu, global anlamda Olimpiyat Oyunları sponsorluklarının yanı sıra, bulundukları ülkelerdeki olimpik aktivitelere, projelere ve sporculara da destek olduklarını vurguladı.

OLİ Projesi’nin de bunlardan biri olduğunu belirten Şenoğlu, bu projeyle birlikte çocukların okul çağında olimpizm ile tanışarak, olimpik ruhu benimseyeceklerine inandıklarını söyledi. Samsung, OLİ’nin 2010-2011 eğitim döneminde de sponsorluğunu üstlenmişti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun