Genel 20 NİSAN 2009 / 12:38

OKI ürünlerine 3 yıl garanti

OKI Printing Solutions, yazıcı, faks ve çok fonksiyonlu ürünlerinde garanti süresini uzattı.

OKI Printing Solutions, yazıcı, faks ve çok fonksiyonlu ürünlerinde garanti süresini uzattı.


OKI Printing Solutions, yazıcı, faks ve çok fonksiyonlu (MFP) ürünlerinde garanti süresini 2 yıldan 3 yıla çıkarttığını duyurdu. Garanti süresini uzatmak isteyen kullanıcıların, 20 Nisan 2009 tarihinden itibaren satın aldıkları OKI ürünlerini 30 gün içerisinde www.oki.com.tr/garanti adresi üzerinden isim bilgileri, ürünü satın aldıkları tarih ve ürünün seri numarasıyla kayıt ettirmeleri gerekiyor.


Garanti süresinin 3 yıla çıkarılmasını ürünlerine duydukları güvenin sonucu olarak nitelendiren OKI CEO’su ve Başkanı Tetsuhei Kawamura, yaptığı yazılı açıklamada "Kalite açısından pazar lideri olarak kabul edilen OKI baskı çözümlerinin bu pozisyonunu, müşterilerimize verdiğimiz bu sözle daha da güçlendiriyoruz “ dedi. OKI Printing Solutions Türkiye Genel Müdürü Lusi Adut ise markanın başarısının değişen müşteri ihtiyaçlarına yanıt verme becerisine dayandığını belirtti. Adut şu açıklamayı yaptı: "OKI ürünlerine 3 yıl garanti uygulamamız, günümüzün zorlu rekabet ortamında OKI kullanıcılarına baskı işlerini en yüksek kapasitede daha uzun süre ek bir harcama yapma kaygısı olmadan gerçekleştirmeleri konusunda güven verecek. Ürünlerimizin sağlamlığı nedeniyle garanti süresinin uzatılmasının bize çok fazla ek yük getireceğini düşünmüyoruz. Buna rağmen, servis hizmetimizi kalitesini arttırak devam ettirmek için gerekli önlemleri aldık.” Adut, garanti süresinin uzatılmasıyla ilgili olarak OKI servislerinde gerekli düzenlemelerin yapıldığını kaydetti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun