Genel 24 KASIM 2008 / 17:31

Oki teknoloji sınıflarında

Oki, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısıyla yeni ürün serisini duyurdu. Mono yazıcı serisinden B430D MEB'in 'Teknoloji Sınıfları'na giriyor.

Oki, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısıyla yeni ürün serisini duyurdu. Mono yazıcı serisinden B430D MEB'in 'Teknoloji Sınıfları'na giriyor.


Oki Printing Solutions, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısıyla yeni B400 Serisi’ni tanıttı. Oki Yazıcı Üretim Bölümü Başkanı Takao Uchida, Oki Türkiye Genel Müdürü Lusi Adut ile Oki Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Bensi Nazra’nın katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikte, serinin üyelerinden B430D ile gerçekleştirilen proje aktarıldı. Ulaştırma Bakanlığı’nın Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarda gerçekleştirdiği ‘Bilgi Teknolojileri Sınıfları’ projesinde 14 bin 538 adet Oki B430D yazıcı kurulumu gerçekleşiyor. Konuyla ilgili bilgi veren Lusi Adut; Ege, İç Anadolu, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde gerçekleşen kurulumların üçte birinin tamamlandığını belirtti. Proje kapsamında kurulumların yıl sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor. Dakikada 28 sayfa A4 baskı hızına sahip. Sayısal LED teknoloji ürün, 1200 x 1200dpi çözünürlüğe sahip. Küresel kirize değinen Adut geçmiş dönemde yaşanan çalkalanmalara değinerek; “Ülke olarak kriz hayatımızın bir parçası. İniş çıkışlar hep oluyor. Ama bir şekilde çıkış yolu buluyoruz. Oki olarak 2001 krizi döneminde Türkiye ofisimizi açtık. Bu vizyonla yeni açılımlar yapıyoruz” dedi.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun