Genel 28 EKİM 2008 / 12:14

Ofset baskıdan sayısal baskıya

Canon, imagePRESS ve imagePROGRAF ürün serisini 4 - 5 Kasım 2008 tarihlerinde Esma Sultan Yalısı’nda düzenleyeceği etkinlik ile profesyonel basım sektörüne tanıtacak.

Canon, imagePRESS ve imagePROGRAF ürün serisini 4 - 5 Kasım 2008 tarihlerinde Esma Sultan Yalısı’nda düzenleyeceği etkinlik ile profesyonel basım sektörüne tanıtacak.


Canon, profesyonel baskı alanında ofsetten sayısala geçişin lokomotifi olan ürünlerini Spectacolor Etkinliği’nde baskı sektörü ile buluşturacak. İlk olarak 2007 yılında Canon Avrupa tarafından İstanbul’da düzenlenen Spectacolor etkinliği bundan böyle her sene Canon Eurasia tarafından Türk baskı sektörüne özel olarak düzenlenecek. Spectacolor etkinliği kapsamında tanıtılacak imagePRESS serisi ve Türk pazarında da satışa sunulan yeni imagePROGRAF modellerinin yanı sıra LFP ürünlerini de sergileyecek olan Canon, bu ürünlerin özellikleri hakkında katılımcıları bilgilendirecek. Etkinlik süresince aralarında teknik çizim ve proje yazıcılarının da yer aldığı CAD serisi,  profesyonel ve taslak baskı amaçlı geniş formatlı yazıcılar, profesyonel fotoğraf baskı amaçlı yazıcılar ve matbaalarda sayısal prova amaçlı kullanılan yazıcılardan oluşan ürünler tanıtılacak.


www.canon.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun