Genel 21 OCAK 2010 / 12:33

Ofislerde "Mobil Santral" dönemi

Mobil santrallerle aranan kişiye tek seferde ulaşılırken, zaman ve maliyetten tasarruf sağlanıyor.

Mobil santrallerle aranan kişiye tek seferde ulaşılırken, zaman ve maliyetten tasarruf sağlanıyor.


Turkcell'in sanal santral servisi Mobil Santral ile artık tüm ofislerin bir santrali olacak. Son teknoloji santral sistemlerinin gücünü ve özelliklerini cep telefonlarının özgürlüğü ile birleştiren Turkcell Mobil Santral ile aranılan kişiye nerede olursa olsun anında ulaşmak mümkün.

Turkcell Mobil Santral, geleneksel santrallerin tüm özelliklerini taşımanın yanı sıra çağrıların daha etkin bir şekilde yönetilmesi ve çalışanların cep telefonlarının santrale bağlı masa telefonu gibi hizmet almasını sağlayacak. Turkcell Mobil Santral'in özellikleri arasında; şirket numarasına gelen çağrıların özel anons ile karşılanması, dahili numara tuşlanarak çalışanlara ulaşabilmesi, şirket içinde tanımlanmış alt gruplara (satış, servis, finans gibi) menüden erişim, gelen çağrıların anons ya da müzik dinletilerek bekletilmesi, şirkete özel ayarlanabilen sesli menüler ve ofis takvimleri ile entegrasyon gibi fonksiyonlar da yer alıyor.

Turkcell kurumsal faturalı hat müşterilerinin yararlanabildiği Turkcell Mobil Santral servisinin abonelik ücreti bir kereye mahsus sadece 99 TL. Aylık sabit ücretlendirme ise servise tanımlanan kurumsal hat başına aylık 3,99 TL olarak hesaplanıyor. Mobil Santral servisi sabit hatları şehiriçi yüzde 25, şehirlerarası yüzde 37 indirimli (dakikası 6 kuruş) arama imkânı da sunuyor.

Mobil Santral nasıl çalışıyor?

- İşTcell'li kurumlar Turkcell'e başvurup abonelik yaptırıyor ve bir Mobil Santral numarası alıyor. - Kurum, Mobil Santral'e internet üzerinden gerekli tanımlamaları yapıyor. - Mobil Santral'e dışarıdan gelen aramalar çalışanların cep telefonuna aktarılıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun