Genel 02 EYLÜL 2008 / 14:45

Ofisler için şık ve marifetli seçenek

Epson Stylus Office BX600FW, küçük çaplı ofislerde verimli ve düşük maliyetli çözüm sağlıyor.

Epson Stylus Office BX600FW, küçük çaplı ofislerde verimli ve düşük maliyetli çözüm sağlıyor.


Epson, bütünleşik kablosuz ağ ve ethernet bağlantısı destekteği sunan çok fonksiyonlu ürünü Stylus Office BX600FW'yu piyasaya sundu. Dakikada 38 sayfa baskı hızına sahip ürün, 5760 optimize dpi baskı çözünürlüğü, 2400 dpi tarayıcı çözünürlüğü ve otomatik kağıt besleyicisiyle çalışanların beğenisine sunuluyor. Epson’ın yüksek verimli ayrı mürekkep kartuşları lazere yakın sayfa başı maliyete ulaştırırken, Micro Piezo teknolojisi makinenin iş başına harcadığı enerjinin lazer yazıcılara oranla daha az olmasını sağlıyor. Yalnızca kullanılan kartuşların değiştirilmesine olanak tanıyan ürün, kartuş değiştirme maliyetini de azaltıyor.


Suya, kire ve dağılmalara dayanıklı belgeler sunan cihaz, çabuk kuruyan ve sayfa üzerinde dağılmayan DURABrite Ultra mürekkep sayesinde temiz ve profesyonel baskı sağlıyor. Epson Stylus Office Ailesi'nin bu yeni üyesi, çok kullanıcılı küçük ofisler ve yoğun home ofis ortamlarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Presto! PageManager 8'i de içeren yazılım paketi, baskı seçenekleri üzerinde tam kontrolü sağlayarak kullanıcıların belgelerini tarama, paylaşma, düzenleme ve organize etmelerini sağlıyor.


Hafıza kartı girişleri, PictBridge bağlantısı ve 6.3 cm LCD ekran gibi ek özellikler, kullanıcıların bilgisayarlarını açmadan baskı almalarını sağlıyor. Aynı zamanda yedek parçaya ihtiyaç duymadan kolay ve sorunsuz bir şekilde bakım yapılabiliyor. Kullanımı kolay denetim paneli yön değiştirerek bir çok gelişmiş özelliğe kolay erişimi sağlarken, otomatik kağıt besleyicisi kullanılmadığı zamanlarda katlanabilir panel arkasına saklanabiliyor.Bilgi için: www.epson.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun